Prázdninový provoz 10. - 21. 8.2020

Letní provoz

je pouze pro děti, za které rodiče uhradily řádně platby v březnu 2020. Seznamy dětí najdete 10.8. na vchodových dveřích do pavilonů (pavilon červená/zelená a pavilon žlutá/modrá). Děti budou rozděleny do tříd - červená, modrá a žlutá.

Veškeré informace co sebou, organizace dne apod. najdete v rubrikách na těchto webových stránkách. Otevírací doba školky je 6.30 - 17h. Ranní příchod dětí do MŠ do 8:30 hod.

Nezbytné je předat první den ve školce učitelce vyplněné Čestné prohlášení ZDE

Děkujeme

Prosíme rodiče o prokazatelné omlouvání neopřítomnosti dítěte (e-mailem - skolka@mssiskova.cz/SMS - 737 141 788) minimálně  v denním předstihu. Děkujeme za pochopení.

Prosíme, abyste ve vnitřních prostorách školky používali roušky, před vstupem do budovy je pro rodiče připravena dezinfekce na ruce a prosíme o dodržování sociálního odstupu od ostatních rodičů i zaměstnanců školky. Vstup do tříd je zakázán, předáváme si děti ve dveřích.

Děkujeme